Karbanec

1. mistrovství v SG Gwintu 2024

Grafika od Petr Eric Hofmann

Karbanec I – První mistrovství v SG Gwintu proběhne ve dvou kolech – první v našich klubovnách a druhé na akci Con Morhen: Prokletá srdce (dále jen CM), kde se budeme snažit o co nejrychlejší průběh hry, abychom hráčům neubírali zážitek z akce samotné.

Účastnit turnaje se mohou všichni členové spolku a to v jakékoliv klubovně, kde bude turnaj probíhat (ale pouze v jedné z nich). Půjde o Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Liberec, Ostravu, Prahu, Plzeň a Tábor.

DŮLEŽITÉ – není nutné vlastnit karty! Pokud se chcete účastnit turnaje, můžete hrát i s klubovními kartami, které jsou k dispozici v každé klubovně!

1. kolo Karbance

1. kolo turnaje proběhne v osmi daných klubovnách. Z každé vzejde 1 vítěz, který získá lístek na Con Morhen: Prokletá srdce (dále jen CM), (pokud jej už máte, budou vám vráceny peníze), aby jel odehrát 2. kolo Karbance. (lístek je podmíněn odehráním 2. kola, pokud vítěz na akci nemůže, nahradí ho další v pořadí).

Podmínkou pro hraní je členství ve spolku. Kapacita turnaje v každé klubovně je omezena na 32 míst! Ale jako členové můžete odehrát v jakékoliv klubovně! (pouze však v jedné z nich). Lze tedy např. navštívit sousední klubovnu s menší účastí pro větší šanci. Půjde o:

Brno – neděle 10.3.

České Budějovice – sobota 16.3.

Hradec Králové – sobota 16.3.

Liberec – sobota 23.3.

Ostravu – středa 13.3.

Prahu – sobota 16.3.

Plzeň – středa 13.3.

Tábor – sobota 9.3.

Formát turnaje se bude lišit klubovna od klubovny, podle počtu účastníků a časových možností. U většiny se předpokládá forma “pavouka” (jako play-off v hokeji), kde každá dvojice hraje na dvě vítězství (nestačí tedy znát jen jednu frakci!). Pokud to podmínky neumožní, bude v duelu stačit vítězství jedno. Pokud naopak bude prostoru dost, je možné hrát i všichni proti všem. Budeme se snažit o to, aby byl turnaj co nejvíce férový a na 1. kolo stačil každé klubovně jen jeden den.

Registrace probíhá předem přes Google forms a uzavírá se týden před akcí! (po tomto termínu je již dobré vůli vedoucích, zda vás nechají hrát nebo ne). Pokud jste se zapsali a chcete se odepsat či změnit místo, napište nám!

DŮLEŽITÉ – není nutné vlastnit karty! Pokud se chcete účastnit turnaje, můžete hrát i s klubovními kartami, které jsou k dispozici v každé klubovně! Hrát se bude s verzí v2.1

2. kolo

Vyústění proběhne na festivalu CM v termínu 11.–14. 4. 2024.
Čtvrtfinále a semifinále proběhne v pátek, finále pak v sobotu.

Ceny: 
Pro všechny čtvrtfinalisty jsme si připravili (kromě lístku na Prokletá Srdce) také neoprenovou herní podložku pro SG Gwint!

První místo
– VIP Vstupenka na Con Morhen 2025
Tašvice na SG Gwint (poukaz na výrobu – pro vlastní design)
– Karetní hra Škoda kouzla, které padne vedle

Druhé místo
– Vstupenka na Con Morhen 2025
Tašvice na SG Gwint (poukaz na výrobu – pro vlastní design)

Třetí místo
Tašvice na SG Gwint (poukaz na výrobu – pro vlastní design)

Scroll to Top